close

اندازه های جوراب

logo
اندازه های جوراب

 

جورابهایی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند،شامل جوراب زنانه ساق بلند که طول ساق بلند آن تا بالای زانو ,جوراب ساق سه ربع که اندازه ساق آن تا زیر زانو است(تقریبادوبرابر کف پا)و جوراب ساق کوتاه مردانه که ساق آن 7 تا  9و یا 11 تا15 اینچ  (18-23و28-38 سانتی متر)  است می باشد.همچنین جوراب شلواری که دارای بخشی از بالا تنه همراه با کمر بصورت کش است واین بخش شبیه به ساق پا بافته می شود.

جورابها معمولا در قسمت کف وساق دارای اندازه های متفاوت هستند همچنین با استفاده از نخهای الیاف کوتاه مانند پنبه وپشم وبا کم و زیاد کردن تعداد رجهای بافت می توان طولی متفاوت در هر یک از قسمتهای جوراب به دست آورد.

 

ثبت نظر

 

درباره جوراب پاآرا:

شرکت پا آرا با سابقه  درخشان در تولید جوراب توانست در سال 1387 برای  اولین بار در ایران از الیاف نانو برای  تولید جورابهایی با کیفیت مطلوب و عالی  استفاده کند.

 شرکت پاآرا بافت جوراب را با ماشینهای بافت جوراب مردانه شروع کرد که این دستگاهها در زمان خود حرف اول را در صنعت بافت جوراب می زد این ماشینها هرچند ساده ولی برترین کیفیت جوراب را ارائه می داد، شرکت پا آرا با وارد کردن دستگاه های تک سیلندر و دو سیلندر بافت جوراب با الیاف نانو از کشور ایتالیا، میزان تولید ظرفیت جوراب های خود را به حداکثر رساند.

 

 

ارتباط با پا آرا

 

آدرس : تهران خیابان خیام کوچه حسام لشکر پلاک 34 

تلفن کارخانه : 36905975 / 36905845

تلفن دفتر فروش : 55805943

شماره همراه (9 الی 16) : 09120124825

 

  

 

 

 

 

 

محصولات پا آرا

 

جوراب

لگینگ

شلوارک

لباس زیر

 

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد